KIDS GIFTS
If it's popular on tick tock, we have it! Shop a wide variety of popular and classic kids and children's gifts. Browse our selection of candy, slime lickers, fruit jellies, pop it items, fidget toys, slime, NeeDoh, kids books, kids backpacks, and much more!

MadMia Funny Bunny Socks
- Regular Price
- $24.95
- Sale Price
- $24.95
- Regular Price
- Unit Price
- per

MadMia Safari Socks
- Regular Price
- $22.95
- Sale Price
- $22.95
- Regular Price
- Unit Price
- per

Sold Out
Madmia Cheeky Chicks Socks
- Regular Price
- $24.95
- Sale Price
- $24.95
- Regular Price
- Unit Price
- per


Icee Slushie Machine
- Regular Price
- $119.95
- Sale Price
- $119.95
- Regular Price
- Unit Price
- per

Art On The Go- Nature Friends
- Regular Price
- $16.95
- Sale Price
- $16.95
- Regular Price
- Unit Price
- per

Squishmallow Water Wiggler
- Regular Price
- $12.95
- Sale Price
- $12.95
- Regular Price
- Unit Price
- per


Sold Out
Lite Brite Mini x Connect
- Regular Price
- $18.95
- Sale Price
- $18.95
- Regular Price
- Unit Price
- per


Sold Out
MadMia Hunny Bunny Socks
- Regular Price
- $26.95
- Sale Price
- $26.95
- Regular Price
- Unit Price
- per


MadMia Flamingo Vibes Socks
- Regular Price
- $24.95
- Sale Price
- $24.95
- Regular Price
- Unit Price
- per


MadMia Fluffy Duck Socks
- Regular Price
- $24.95
- Sale Price
- $24.95
- Regular Price
- Unit Price
- per


MadMia Dragon Socks
- Regular Price
- $24.95
- Sale Price
- $24.95
- Regular Price
- Unit Price
- per


MadMia Shark Socks
- Regular Price
- $24.95
- Sale Price
- $24.95
- Regular Price
- Unit Price
- per

Atomic Nee Doh
- Regular Price
- $8.95
- Sale Price
- $8.95
- Regular Price
- Unit Price
- per


Sherbet Popper Mini Backpack
- Regular Price
- $29.95
- Sale Price
- $29.95
- Regular Price
- Unit Price
- per


Icee Ice Cream Machine
- Regular Price
- $139.95
- Sale Price
- $139.95
- Regular Price
- Unit Price
- per


Tangle Charms Color Rush
- Regular Price
- $8.95
- Sale Price
- $8.95
- Regular Price
- Unit Price
- per


Sold Out
Glo Pals- Blair 4 Pack
- Regular Price
- $11.95
- Sale Price
- $11.95
- Regular Price
- Unit Price
- per